Všetkých psíkov k adopcii nádejte na Facebooku pod OZ ZATÚLANÝ CHLPÁČIK - psia nádej,link- https://www.facebook.com/zatulanychlpacik/.

HUGO
Hugo je aktívny a veselý psík. Má 1 rok, nadovšetko zbožňuje ľudí a maznanie. Hugo je veľmi šikovný psík, ktorý je pod správnym vedením majiteľa úžasný pes, veľmi rýchlo sa učí. Svoju energiu si rád vybije pri výcviku, aporte i na dlhej vychádzke. Hugo je kompletne očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku.
https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=682181411907207

CORINNE

Corinne je mladučká, ročná fenočka, ktorá sa našla veľmi vychudnutá v neďalekej obci. Postupne nám začína naberať na váhe a tešiť sa zo života. Je to veľký maznáčik, ktorý by bol najradšej len v spoločnosti ľudí. Iných psíkov má veľmi rada, vždy sa s nimi vyhrá do sýtosti. Corinne je očkovaná, čipovaná, sterilizovaná. Nachádza sa v útulku v Liptovskom Hrádku. https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=773523819439632

TROY
Troy k nám prišiel vo veľmi zlom stave, extrémne vychudnutý a zanedbaný. Dnes je z neho 36 kilový krásavec, veľmi milej a priateľskej povahy. Obľubuje hry s loptičkou a hračkami, voľný pohyb a prechádzky v prírode. Troy je vhodný ako spoločník k rodinnému domu, kde sa od človeka nepohne ani na krok. Predné labinky má od narodenia mierne vybočené, ale problém pri chôdzi nemá. Má 2,5 roka, je kompletne očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku. 
https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=719160741542607

KURT

Kurt je 1,5 ročný psík, ktorého sme odobrali počas akcie v rómskej osade. Kurt je naše zlatíčko, neskutočný maznáčik a veľmi dobrý psík :). Základným povelom sa rýchlo učí, zbožňuje hry s loptičkami a aportovanie. Kurt je vhodný do rodiny skôr ako jedináčik, s niektorými psíkmi si rozumie menej. Je kompletne očkovaný, kastrovaný, čipovaný. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku.
https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=709383765853638

MORGAN

Morgan je 1,5 psík, väčšieho vzrastu. Je zvyknutý na pobyt vonku, ale hygienické návyky zvláda bez problémov. Zbožňuje aportovanie a maznanie sa s ľuďmi. Stále je to odrastené šteňa, ktoré vyhľadáva spoločnosť ľudí. Určite bude skvelým spoločníkom pri rodinnom dome. Svojho majiteľa bude nadovšetko zbožňovať a nepohne sa od neho ani na krok :). Morgan je očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku. https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=755102181281796

RITA

Rita je ročná fenka. Je zvyknutá na pobyt vonku, ale je vhodná i do rodinného domu s prístupom do vnútra. Rita je veľký maznáčik, ľudí zbožňuje, najradšej sa len hrá a mazná. So psíkmi vychádza individuálne, skôr je vhodná ako jediný miláčik v rodine. Je kompletne očkovaná, čipovaná, sterilizovaná. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku. 

 

RIO
Ahojte, volám sa Rio a mám 5 rokov. Svoj doterajší život som prežil v ústraní, uviazaný na reťazi, kŕmený zvyškami z obeda. Kontakt s ľuďmi som mal minimálny. Po príchode do útulku som konečne pocítil, čo je to láska, mojkanie a kvalitná strava. Som veľmi pokojný psík, stačí mi plné bruško, pohladenie a pocit, že ma má niekto naozaj rád. Veľmi rád chodím na prechádzky do prírody, kde sa správam vzorne. V útulku som spokojný, ale stále túžim po svojej vlastnej rodinke, kde budem mať svoj skutočný domov. Som kompletne očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Nachádzam sa v Útulku v Liptovskom Hrádku. https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=498721853586498

KATY 

Katy je ročná fenka plná energie a radosti zo života. Je vhodná do rodinky, kde bude mať dostatok pohybu a pravidelné vychádzky. S inými psíkmi i fenkami vychádza dobre. Je veľmi milej a priateľskej povahy, kompletne očkovaná, sterilizovaná, čipovaná. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku.
https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=884740298317983

KEMAL
Kemal je ročný psík, kríženec nemeckého ovčiaka. Je to šikovný chlapec, rýchlo sa učí základným povelom. Zároveň je veľmi milej a prítulnej povahy, vždy sa rád s nami pomazne. Kemal je kompletne očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku.
https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=816405425151471

MIRABELL
Mirabell je ročná fenočka, kompletne očkovaná, čipovaná, sterilizovaná. Mirabell je spočiatku trochu plachá, bojazlivá. Keď však zistí, že jej nič nehrozí a že jej nik neublíži je to veselé psíča plné radosti :). Mirabell je vhodná ako parťáčka k inému psíkovi, ktorého bude verne nasledovať. Chôdzu na vodítku postupne dolaďujeme. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku.
https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=885467078245305

ARON

Aron je 2,5 ročný psík. Aron je k ľuďom, ktorých pozná priateľskej povahy. Svoju rodinu bude nadovšetko zbožňovať a chrániť. Svoje územie rád postráži a návštevu vždy ohlási. Je zvyknutý hlavne na pobyt vonku, kde má možnosť dostatočného pohybu, preto je vhodný hlavne k rodinnému domu. Obľubuje vychádzky v prírode i aportovanie. Aron je očkovaný, čipovaný, kastrovaný.
https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=533550566770293

ASTOR
Astor je ročný psík, ktorého zrejme niekto vyhodil. Týždne sa túlal po lúkach v Hybiach, no vďaka dobrým ľuďom sa nám ho podarilo odchytiť a už je u nás v bezpečí. Astor je k cudzím ľuďom spočiatku opatrný, plachý. Keď však začne dôverovať, je to neskutočný maznák a šibal :). Astor bude vďačný za teplo domova, trpezlivého a láskavého pána. Je očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku.
https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=871367562988590

LILI
Lili je naše malé rozkošné 6 mesačné šidlo. Lilinka zbožňuje voľný pohyb, šantenie so psíkmi, hry a zábavu. Najspokojnejšia je v spoločnosti človeka, kde jej je venovaná pozornosť. Je kompletne očkovaná, čipovaná. Nachádza sa v Útulku v Liptovskom Hrádku.
https://www.facebook.com/pg/zatulanychlpacik/photos/?tab=album&album_id=884875391637807

LESAN

Lesanko je asi 7 ročný psík veľmi priateľskej povahy. Najradšej by bol stále v spoločnosti človeka, maznal sa a oddychoval. Lesan je zvyknutý na pobyt vonku, preto je vhodný na dvor k rodinnému domu, ako spoločník a maznák. Zbožňuje prechádzky prírodou a keď sa odváži rád sa okúpe v rieke. Je odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.403331433125541.1073742152.113360925455928&type=3